O Mares NET

Mares NET to 30 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji opakowań

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego 30-letniego doświadczenia w projektowaniu, produkcji i doborze walizek, kufrów transportowych oraz innych opakowań optymalnie dostosowanych do Państwa potrzeb i wymagań. Mares NET dzięki tysiącom zrealizowanych dysponuje szeroką gamą sprawdzonych technik i materiałów oraz wiedzą i umiejętnościami potrzebnymi do rozwiązania najbardziej nietypowych wyzwań projektowych i produkcyjnych. Wykonujemy zamówienia już od jednej sztuki.

Siedziba Mares NET

Szeroka gama dostępnych walizek

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dziesiątki modeli walizek z tworzyw sztucznych jak i walizek aluminiowych. Wszystkie walizki, które Państwu oferujemy są nie tylko wytrzymałe, lecz również estetyczne i praktyczne. Do walizek plastikowych i aluminiowych przygotowujemy wypełnienia piankowe i inne – wykonane z drewna, tworzyw lub metalu. Projektujemy je tak, aby produktom zapewnić bezpieczeństwo oraz najlepszą właściwą prezentację. Odpowiedni dobrane wymiary i oprzyrządowanie walizek i kufrów zapewni Państwu wygodę podczas ich codziennego używania. Wykonujemy walizki i kufry na zamówienie w dowolnym wymaganym wymiarze, wypełnieniu i funkcjach dostosowanych do Państwa potrzeb z dbałością o ich żywotność i ergonomię użytkowania.

Produkty Mares NET są skutecznym narzędziem prezentacji Państwa produktu i marki – poprzez nadruki na i w walizkach i opakowaniach – szczególnie przydatnym w przypadku produktów klasy premium.

Palety wiórowe INKA (ISPM15)

Mares NET oferuje palety wiórowe Inka. To doskonałe rozwiązanie logistyczne szczególnie dla eksporterów. Palety wiórowe spełniają normy ISPM15.  Posiadają certyfikaty eksportowe do krajów takich jak: USA, Kanada, Meksyk, Brazylia, Chiny, Japonia, Australia i wielu innych.

Występują w wielu standardowych formatach. Dzięki swej konstrukcji zapewniają oszczędność miejsca w transporcie i składowaniu (do 75% oszczędności). Wykonane z prasowanych wiórów bez użycia toksycznych substancji są bezpieczne dla środowiska. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia.