O Mares NET

25 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji opakowań na zamówienie

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego ponad 25-letniego doświadczenia w projektowaniu, produkcji i doborze odpowiednich walizek, kufrów oraz innych opakowań optymalnie dostosowanych do Państwa potrzeb i wymagań. Dzięki tysiącom zrealizowanych w tym czasie rozwiązań dysponujemy szeroką gamą sprawdzonych technik i materiałów oraz wiedzą i umiejętnościami potrzebnymi do rozwiązania najbardziej nietypowych wyzwań projektowych i produkcyjnych. Wykonujemy zamówienia już od jednej sztuki.

Siedziba Mares NET

Szeroka gama dostępnych walizek

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dziesiątki modeli walizek z tworzyw sztucznych, które są nie tylko wytrzymałe, lecz również estetyczne i praktyczne, i do których przygotujemy wypełnienia piankowe i inne na produkty, tak aby zapewnić ich bezpieczeństwo oraz wygodę podczas transportu i właściwą prezentację w przypadku produktów przeznaczonych do sprzedaży. Wykonujemy walizki i kufry na zamówienie o wymaganym wymiarze, wypełnieniu i funkcjach dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasze wyroby są doskonałym narzędziem prezentacji Państwa produktu i marki, szczególnie przydatnym w przypadku produktów premium.

Palety wiórowe INKA (ISPM15)

W asortymencie firmy Mares NET znajdziecie też Państwo palety wiórowe Inka. Jest to doskonałe rozwiązanie logistyczne szczególnie dla eksporterów. Palety wiórowe spełniają normy ISPM15 i posiadają certyfikaty eksportowe do krajów takich jak:
USA, Kanada, Meksyk, Brazylia, Chiny, Japonia, Australia i wielu innych.
Występują w wielu wygodnych formatach i dzięki swej konstrukcji zapewniają oszczędność miejsca w ich transporcie i składowaniu.