W związku z pandemią COVID-19 firma Mares NET przeszła na zdalny tryb pracy.
W wyniku zastosowanego rozwiązania czas oczekiwania na połączenie może wydłużyć się do 45 sekund!
Prosimy o kontakt z następującymi numerami telefonów w sprawach dotyczących:

Walizek, kufrów, wzorników - 61 8 44 22 16
Palet wiórowych INKA, systemów transportowych - 61 8 44 22 14

O Mares NET

Mares NET to 30 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji opakowań

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego 30-letniego doświadczenia w projektowaniu, produkcji i doborze odpowiednich walizek, kufrów transportowych oraz innych opakowań optymalnie dostosowanych do Państwa potrzeb i wymagań. Mares NET dzięki tysiącom zrealizowanych w tym czasie rozwiązań dysponuje szeroką gamą sprawdzonych technik i materiałów oraz wiedzą i umiejętnościami potrzebnymi do rozwiązania najbardziej nietypowych wyzwań projektowych i produkcyjnych. Wykonujemy zamówienia już od jednej sztuki.

Siedziba Mares NET

Szeroka gama dostępnych walizek

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dziesiątki modeli walizek z tworzyw sztucznych, które są nie tylko wytrzymałe, lecz również estetyczne i praktyczne. Do walizek plastikowych i aluminiowych przygotowujemy wypełnienia piankowe i inne na produkty, tak aby zapewnić ich bezpieczeństwo oraz wygodę podczas transportu oraz właściwą prezentację w przypadku produktów przeznaczonych do sprzedaży.  Wykonujemy walizki i kufry na zamówienie o wymaganym wymiarze, wypełnieniu i funkcjach dostosowanych do Państwa potrzeb. Produkty Mares NET są skutecznym narzędziem prezentacji Państwa produktu i marki – poprzez m.in. nadruki na i w walizkach i opakowań – szczególnie przydatnym w przypadku produktów premium. 

Palety wiórowe INKA (ISPM15)

W asortymencie firmy Mares NET znajdziecie też Państwo palety wiórowe Inka. To doskonałe rozwiązanie logistyczne szczególnie dla eksporterów. Palety wiórowe spełniają normy ISPM15 i posiadają certyfikaty eksportowe do krajów takich jak:
USA, Kanada, Meksyk, Brazylia, Chiny, Japonia, Australia i wielu innych.
Występują w wielu standardowych formatach i dzięki swej konstrukcji zapewniają oszczędność miejsca w transporcie i składowaniu (do 75% oszczędności).